poniedziałek, 04 July 2022 11:14

Czerwiec w DPS

Piękna czerwcowa pogoda sprzyjała spotkaniom mieszkańców podczas różnego rodzaju imprezach, organizowanych zarówno na terenach zielonych DPS jak i poza nim.

W Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu mieszkańcy wzięli udział w XI przeglądzie piosenki biesiadne, oraz II Turniej Bocce oraz grach i zabawach na świeżym powietrzu. W ramach integracji ze środowiskiem lokalnym oraz mieszkańcami innych domów braliśmy udział w Festynie z okazji Dnia Dziecka w SOSzW w Wojcieszowie , jubileuszu 30-lecia powstania Domu Pomocy Społecznej w Podzamku.

Czerwiec to czas spotkań przy grillu z czego mieszkańcy chętnie korzystają.

Okres lata to czas zwiększonej aktywności fizycznej w związku z czym mieszkańcy wzięli udział w Legnickim Biegu Papieskim, IV Dolnośląskich Regatach Kajakowych Drużyn Nieprzetartego Szlaku oraz w XXI Dolnośląskim Mitingu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych -Kamienna Góra 2022.

Dbamy również o rozwój intelektualny mieszkańców w związku z czym Pani Ewa Werfel wzięła udział w 62 Krakowskim Festiwalu Filmowym w ramach konkursu polskiego został zaprezentowany wzruszający film w reżyserii Marcina Lesisza „Koniki na biegunach”, którego główną bohaterką jest pani Ewa Werfe.

Czytany 1921 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 July 2022 11:28